Новина: Зимовій програмі практики в одному із відділів компанії JTI Україна

img-logo

Сьогодні JTI Україна є однією з найбільших міжнародних FMCG компаній на вітчизняному ринку. Ми активно підтримуємо розвиток юних талантів і саме тому пропонуємо кар’єрні можливості та різні програми для студентів.

Запрошуємо студентів 3-6 курсів та нещодавніх випускників взяти участь у Зимовій програмі практикив одному із відділів компанії JTI Україна. Програма практики в JTI – це унікальна нагода для молоді отримати перший досвід роботи в міжнародній компанії. Програма запускається з середини грудня і триватиме протягом 3-х місяців, надаючи студентам можливість поєднувати роботу із навчанням. Стати учасником Зимової програми практики студенти можуть, відгукнувшись на вакансію на jti.com/careers.

Ми шукаємо активних і талановитих людей в наступні департаменти:

• Персоналу
  • Маркетингу
  • Збуту
  • Фінансів
  • Ключових клієнтів та ін.

Детальніше ознайомитися з нашою компанією та кар’єрними можливостями для студентів можна на нашій сторінці у Facebook: facebook.com/jticareersukraine.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до Чуприни Дениса (+380503350591;Denys.Chupryna@jti.com)  або Фірманюк Юлії (+380935151711; Yuliia.Firmaniuk@jti.com).