Новина: Запрошуємо взяти участь в опитуванні на тему “Бренд роботодавця очима студентів: як привабити покоління Y”

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) – провідна незалежна експертна організація з КСВ в Україні, що обєднує 38 компаній.

Центр є членом Правління Глобального договору ООН (2010-2013), національним партнером CSR Europe (Брюссель) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (WBCSD, Женева). Центр надає консультації з питань розробки стратегії, програм та комунікацій з КСВ, проведення моніторингу та оцінки ефективності проектів, підготовки і верифікації нефінансової звітності.

Запрошуємо Вас прийняти участь в онлайн-опитуванні «Бренд роботодавця очима студентів: як привабити покоління Y», яке проводить Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Особливу увагу просимо звернути студентів: ФБТ, ФЕЛ, РТФ, ФІОТ, ФАКС, ІПСА, ІТС

Результати дослідження будуть представлені на окремій сесії ІІ Національного Форуму «Бізнес і університети», який відбудеться 23 жовтня 2014 року.

Заповнити анкету можна перейшовши на посилання:

Для усіх технічних спеціальностей
Для факультету біотехнології та біотехніки