Новина: Запрошуємо прийняти участь в проекті організації “Європейська ліга професійного розвитку”

Всеукраїнська громадська організація “Європейська ліга професійного розвитку” разом з університетами країни учасників Європейського Союзу організовують проект, який спрямований на знайомство його учасників з європейськими системами освіти, підтвердження українських дипломів, здобуття другої вищої освіти та працевлаштування країнах Європи.

Загальною метою Проекту є заохочення його учасників (студенти, аспіранти та викладачі ВНЗ) до ознайомлення з системами освіти Європейського Союзу та функціонуванням інших європейських та національних інституцій.

Проект буде проводитись з 29 червня по05 липня 2014 р. в містах Прага, Берлін, Варшава та Люблін.

Увага!!! Кінцевий термін подачі заявок на участь до 15 червня 2014 р.

Відповідальна особа по організації української делегації:

Кульчицька Валерія 096-0114926, 063-6420775

e-mail: ukraine.eml@gmail.com