Новина: «Яким буде майбутнє медіа та технологій?»

unnamed

Центр розвитку кар”єри НТУУ “КПІ” разом з Павлом Педенко, керівником Управління розробок веб-проектів 1+1 медіа, запрошує поговорити про те, яким буде майбутнє ЗМІ з точки зору технологій.

З початком цифрової ери ЗМІ змінились назавжди.  Уявити майбутнє ЗМІ без нових технологічних рішень неможливо. У нас шанс формувати наше майбутнє самостійно, або ж можемо тільки слідувати світовим тенденціям? На ці та багато інших питань пропонуємо пошукати відповіді  разом о 16.00, 29 вересня, у приміщенні Студентської соціальної служби (вул. Борщагівська, 144, гурт.№20)

Крім того, Павло розповість про проект Future Media Lab, завдяки якому кожен студент може стати автором ідеї, за втілення якої візьметься команда професіоналів 1+1 медіа. Найактивніші студенти, які відвідають зустріч, отримають вхідні квитки на Media Hack Weekend – найбільший хакатон в Україні від 1+1 медіа.

Чекаємо на вас о 16.00, 29 вересня 2015 р.

Приміщення Студенської соціальної служби (вул. Борщагівська, 144, гурт. №20)