Новина: Відкритий набір на програму «Амбасадор «Сільпо»

Запрошуємо долучитись до команди професіоналів найкращої мережі супермаркетів за оцінками споживачів*!

Студенти у Києві мають можливість стати першими учасниками стипендіальної програми «Амбасадор «Сільпо», що стартує вже цієї осені.

Амбасадор «Сільпо» – офіційний представник компанії у навчальних закладах міста Києва. Він поширює інформацію про кар’єрні пропозиції від мережі «Сільпо» серед інших студентів. При цьому має можливість навчатися, розвиватися професійно та навіть змагатися і одночасно отримує стабільний дохід.

Обрані амбасадори отримають максимум інформації та ресурсів, щоб знайомити з діяльністю компанії студентів та випускників  навчальних закладів міста Києва та заохотити їх брати участь у кар’єрних проектах мережі «Сільпо».

Для учасників програми відкриваються гарні можливості:

• поєднувати роботу і навчання
  • вивчити зсередини роботу однієї з найбільших мереж супермаркетів в Україні;
  • відвідати тренінги з професійного розвитку;
  • отримувати офіційну заробітну платню, бонуси за відмінні результати та подарунок найкращому Амбасадору**, працюючи дистанційно;
  • здобути унікальний практичний досвід та можливість працевлаштування після завершення програми.

Заявки на програму прийматимуться до 12 вересня.

Програма триватиме з 18 вересня по 30 грудня.

Більше деталей про програму, вимоги до кандидатів та основні обов’язки дізнавайся на офіційній сторінці програми на сайті мережі «Сільпо» –  http://silpo.ua/ua/career/ambasador/

Ти вартий професійного успіху.

Скористайся супер можливістю від «Сільпо»!

* – Національна премія Retail Awards 2013 – Вибір споживача

** – під призом розуміється вибір планшету або фотоапарату на суму до 5 000 грн.