Новина: Увага! Конкурс від компанії Ericsson Innovation Awards!

Назва компанії / організації:

ERICSSON

Адреса:

вул. Пимоненко, 13, корпус №7, офіс 7В/21

Контактний телефон:

ericsson.ukraine@ericsson.com

Веб-сайт:

www.ericsson.com/innovationawards

Сфера діяльності компанії:

ICT

Вакансія:

kbwt3a5f

eia2016Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт щорічного конкурсу Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2017 році – «The Future of Food».

В конкурсі можуть брати участь команди з 2-4 студентів. Організатори рекомендують об’єднуватись в одній команді студентам технологічних спеціальностей зі студентами бізнес-факультетів.
Команда-переможець отримає приз у 25 тисяч євро; за друге місце учасники отримають 10 тисяч євро, за третє – 5 тисяч євро. Всі півфіналісти та фіналісти зможуть пройти співбесіду на отримання позиції практиканта або постійне місце роботи в Ericsson.
Ericsson готові інвестувати у талановитих і мотивованих студентів, а також зацікавлені у розвитку освіти майбутнього. На думку компанії, участь в цьому конкурсі дасть можливість студентам стати головною рушійною силою фундаментальних змін в суспільстві.
Всі права на подані в рамках конкурсу винаходи, залишаться у їх власників. Компанія лише залишає за собою право тестувати проект і демонструвати його широкій публіці.
Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті www.ericsson.com/innovationawards

тел. +380445374000

ericsson.ukraine@ericsson.com