Новина: «Університет EY»

Компанія EY оголошує про старт нового сезону безкоштовної навчальної програми «Університет EY» з професійної підготовки студентів. Ключовим завданням проекту є створення для студентів умов для засвоєння ексклюзивних практичних знань та обговорення з фахівцями компанії EY ключових професійних тенденцій.

Програма проекту «Університет EY» складається з 6-ти навчальних модулів. Залежно від зацікавлень та обраного фаху, можна зареєструватися на один із них: «Аудит», «Податки», «Супровід транзакцій», «IT-ризики та безпека», «Корпоративна відповідальність», «Консалтинг».

Запрошуємо студентів 4-6 курсів економічних, фінансових, бухгалтерських, правових та технічних факультетів, які мають велике бажання розширити свої знання у сфері аудиту, оподаткування, супроводу транзакцій, IT-безпеки, корпоративної відповідальності, чи консалтингу, приєднатися до програми «Університет EY» та отримані безцінні практичні знання від провідних фахівців галузі.

Тривалість програми: вересень 2014 р. – травень 2015 р.

Заняття будуть проводитися один-два рази на місяць в офісі компанії EY у місті Києві фахівцями різних відділів компанії, які мають великий практичний досвід роботи та є визнаними експертами у своїй галузі. Вони познайомлять вас із актуальними тенденціями у обраних сферах, поділяться власним досвідом та секретами успіху.

Процес відбору учасників: надсилайте резюме та мотиваційний лист англійською мовою на адресу student@ua.ey.com до 21 вересня 2013 р. (у темі листа вкажіть обраний вами модуль, напр. “Модуль з аудиту”). Мотиваційний лист має містити обґрунтування обраного Вами навчального модулю.

Навчальні групи «Університету EY» складаються з 30 осіб. Тож, не відкладайте на завтра подання заявки!

Критерії відбору учасників:

  • навчання на 4-6 курсі економічних, фінансових, бухгалтерських, правових та технічних факультетів ВНЗ України;
  • наявність резюме, викладеного англійською мовою;
  • наявність мотиваційного листа англійською мовою (0.5 – 1 сторінка);
  • бажання розширити свої знання в одній із зазначених галузей: аудит, оподаткування, супровід транзакцій, IT-ризики та безпека, корпоративна відповідальність, консалтинг. 

Більше про Університет” дізнайтесь на сайті: ey.com/ua/students

Cлідкуйте за новинами в соціальних мережах: facebook.com/EYUkraineCareers,

vk.com/EYkraineCareers