Новина: Unilever запрошує долучитися до Workshop для студентів

130px-Unilever.svg

Загальновідомо, що кожна людина в своєму житті має ідею на 3 млн. доларів. А ти встиг реалізувати свою? Ми – команда з розвитку інтернет торгівлі, чекаємо на твої пропозиції з просування продукції компанії Unilever у всесвітній мережі. Взявши участь у нашому Workshop, ти отримаєш досвід співпраці з справжніми експертами, зустрінеш однодумців, станеш почутим  і відкритим заново. Спробуймо заглянути за завісу майбутнього разом!

Workshop для студентів – це унікальна можливість перевірити свої вміння знаходити вихід з ситуації, що його потребує. Учасники будуть поділені на команди, головною метою яких стане генерування ідей на тему просування або активізація продажів у мережі інтернет. Експерти з e-commerce  оцінять запропоновані варіанти, розкриваючи всі можливі шляхи їх реалізації на практиці. Команда, ідеї якої виявляться найкращими отримає нагороду.

Для участі в проекті надсилайте листи:

Світлані Кернер – менеджеру по персоналу.

Email: Svetlana.Kerner@unilever.com

Про компанію:

Unilever – один із світових лідерів по виробництву товарів повсякденного вжитку. В портфелі компанії більше 400 брендів, 14 з яких вартістю 1 млрд. євро кожен. В Unilever працює 173 000 співробітників у світі, 160 з них – в Україні. Кожен день понад 170 млн. людей вибирають продукцію компанії Unilever.