Новина: UniCredit Bank оголошує про початок 11-ї Всеукраїнської студентської UniОлімпіади

скачанные файлы

UniCredit Bank розпочинає прийом заявок від студентів магістратури для участі у Всеукраїнській студентській UniОлімпіаді. 12 переможців зможуть пройти оплачуване стажування в головному офісі та регіональних підрозділах банку протягом 6 місяців за напрямами: корпоративний бізнес, маркетинг, стратегічні фінанси, ризики, аудит, CRM. Програма стажування спрямована на надання майбутнім випускникам можливості навчання в бізнесі та інших підрозділах UniCredit Bank. Щомісячний дохід стажера становитиме 2500 грн до виплати податків.

Головною метою освітнього заходу є пошук обдарованої молоді, сприяння підвищенню якості підготовки кваліфікованих фахівців та залучення кращих випускників ВУЗів до роботи в міжнародному банку.

«UniОлімпіада – це унікальний на банківському просторі проект для студентів, який  допоміг «знайти себе» і розправити крила не одному молодому талантові. Вже понад 10 років ми будуємо мости між середовищем, де студенти навчаються, і середовищем, де працюватимуть. І найкраще про успішність нашого проекту говорять фіналісти, які наразі будують свою кар’єру не лише в українському банку, але і на міжнародному рівні в групі UniCredit», – коментує начальник Департаменту персоналу UniCredit Bank Стефано Мантовані.

Щоб стати фіналістом 11-ї UniОлімпіади, потрібно вдало пройти 2 відбіркові етапи у період з 9 жовтня до 9 листопада 2015 року:

1 етап:  заповнення форм участі та мотиваційних листів

2 етап: інтерв’ю з працевлаштування та виконання письмових завдань за напрямом майбутнього стажування

«Студенти – це люди, які стоять на порозі дорослого життя і лише обирають напрям руху. Вони динамічні і талановиті, сповнені життєвої енергії, свіжих прогресивних ідей та невимовного бажання досягти успіху. Такі люди потрібні банку. Натомість такий крупний фінансовий гравець як UniCredit має чим поділитися зі студентами, майбутніми банкірами. В першу чергу, це цінний міжнародний досвід. Бути членом міжнародної команди – це дійсно унікальна можливість, яка дозволить розширити професійний горизонт і особистий розвиток. Робота під потужним брендом – це вагомий аргумент», – відмічає генеральний менеджер  банку Мауро Маскіо.

Реєстрація для участі в UniОлімпіаді відбувається на сайті http://students.unicredit.ua

Детальніше про умови участі в UniОлімпіаді шукайте на сайті і на офіційній сторінці банку в соціальній мережі Facebook.