Новина: Стажування на виробництві

Лідерство через особистий приклад. Не обираючи найкоротший шлях.

Обравши «Виробництво і Логістику», ви здобудете лідерські навички, навички проектного і загального менеджменту. Зокрема, ви ознайомитесь з технічними і практичними складнощами нашого бізнесу і будете мати можливість внести зміни в уже налагоджені процеси, запропонувавши власні рішення з їх покращення.

Ви зможете отримати практичний досвід у виготовленні сортів пива, якими ми так пишаємось. Цей кар’єрний шлях відкриє для вас Європу і, можливо, весь світ.

ПРОГРАМА:

Ви дізнаєтесь про процеси виробництва, включно з логістикою, контролем, пивоварінням, а також управлінням персоналом. Ви побачите, як ми взаємодіємо з іншими підрозділами нашої компанії, а також пройдете структуровану 7-місячну програму стажування.

КОГО МИ ШУКАЄМО:

Ви знаєте англійську мову на рівні Advanced і маєте закінчену вищу освіту (випуск 2013, 2014, 2015 рр.) зі ступенем бакалавра, магістра (або аналогічним) за одним з наступних напрямків:

  • Технічний/технологічний/харчовий/хімічний/біологічний/логістичний/електроніка;
  • Науковий (біохімія/мікробіологія/пивоваріння/харчова галузь або фармацевтика)​​.

Перевага буде надаватися кандидатам які розуміють на чому базуються процеси виробництва і логістики, для яких якість є основоположним фактором. Це справжнє мистецтво ― поєднувати успішну щоденну роботу і можливість змінитися, кинути виклик і удосконалюватися.

Ви маєте бути готові до багаточисельних переїздів і проживання в різних містах України.

Дізнатися більше та подати заявку…
http://www.bestbeerjob.com/en/programs/supply.aspx