Новина: Співробітництво з ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”

pm_logo

Приватне акціонерне товариство  “Київський картонно-паперовий комбінат” – одне з найбільших підприємств Європи з випуску картонно-паперової продукції,  є флагманом   целюлозно – паперової галузі України.

У загальному випуску целюлозно-паперової продукції в Україні частка комбінату нині складає близько 30%. Близько 700 компаній України, країн СНД і Далекого зарубіжжя щорічно купують продукцію Київського картонно-паперового комбінату.

До складу комбінату входять три основні виробництва.

Картонне виробництво щорічно випускає 240 тис.тон тарного картону.

Паперове виробництво випускає 70 тис.тон на рік паперу-основи для товарів санітарно-гігієнічного призначення, а також готові вироби: рулончики туалетного паперу, серветки, рушники. Високу якість паперу tissue оцінили багато споживачів, а паперові вироби під торговою маркою Диво, MyLova, Soffione стали популярними наряду з широко відомим брендом туалетного паперу Обухів 65.

Завод гофротари укомплектований устаткуванням провідних фірм Європи, загальною потужністю 300 млн.м2 гофрокартону на рік. У тару з гофрованого картону Київського КПК упаковується продукція провідних брендів України і транснаціональних компаній.

На ПрАТ «ККПК» впроваджена і вдосконалюється інтегрована система управління якістю, довкіллям та безпекою продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, FSSC 22000. Це підтверджується наявністю у комбіната сертифікатів відповідності, виданих незалежними організаціями.

Комбінат неодноразово перемагав у конкурсі-виставці “Кращий вітчизняний товар в номінації “Виробництво продукції деревообробної та целюлозно-паперової промисловості” та отримував статус “Виробник кращих вітчизняних товарів”.

Після тестування у Німеччині комбінат у вересні 2015 р. отримав сертифікати відповідності BfR на право виготовлення картонної упаковки для харчових продуктів. Туалетний папір торгової марки Soffione пройшов тестування в лабораторії ISEGA (Німеччина) на безпеку (Guidelines for evaluation sanitary papers). Сертифікат відповідності BfR підтверджує, що туалетний папір безпечний для прямого контакту зі шкірою та слизовими оболонками людини і в процесі його виробництва використовуються волокнисті матеріали, що є безпечними для людини.

У 2016 році розроблено та впроваджено систему управління безпекою продукції відповідно до вимог міжнародного стандарту FSSC 22000.

Щорічно ПрАТ «Київський КПК» переробляє понад 300 тисяч тон макулатури, отримуючи з вторинної сировини якісну, екологічно чисту картонно-паперову продукцію. Використання у виробничому циклі вторинної сировини запобігає потраплянню на звалища столиці та інших міст України величезної кількості картонно-паперових відходів споживання. Тим самим підприємство вносить вагомий внесок у вирішення екологічних проблем України.

З метою досягнення високого рівня якості картонно-паперової продукції та збереження провідних позицій на вітчизняному та європейському ринках, на підприємстві постійно проводиться модернізація всього виробничого циклу та вдосконалення керування окремими існуючими технологічними процесами виробництва, використовуються останні світові досягнення в технології та обладнанні для виробництва картонно-паперової продукції.

Для  керування встановленими сучасними технологічними потоками, як і в цілому виробництвом, підприємство потребує щорічного поповнення новими кадрами фахівців-технологів целюлозно-паперових виробництв.

«Київський картонно – паперовий комбінат» проводить відкриту кадрову політику, спрямовану на залучення молоді, впевненої в своїх силах, націленої на результат.

Комбінат надає унікальну можливість спробувати себе в обраній професії під час проходження  практики   найкращим студентам Вищих навчальних  закладів.

Для студентів Вищих навчальних закладів, які зацікавлені в проходженні стажування на позиціях менеджерів із збуту, технологів целюлозно-паперового виробництва:

Ми пропонуємо:

–  оформлення на практику з першого дня;

–  оплату практики (стажування);

–  працю на конкретному робочому місці у супроводі керівника стажування;

–  навчання професії;

–  конкретні творчі завдання, які необхідно буде виконувати в реальних робочих умовах;

–  гнучкий, індивідуальний робочий графік;

– часткову компенсацію  вартості проїзду в транспорті (чи безкоштовний проїзд за діючими графіками перевезення працівників на роботу і з роботи)  (м. Київ)

–  працевлаштування кращим студентам.

У «Київському картонно – паперовому комбінаті»   працює сильна і амбітна команда професіоналів.

Талановиті люди є нашою найважливішою  і, мабуть  єдиною постійною конкурентною перевагою, понад тридцять років безперервної діяльності підприємства.

Секрет нашого успіху – у нас працюють найкращі фахівці!

Наші співробітники:

– впевнені і успішні;

– активні і цілеспрямовані;

– працьовиті і горді за свою професію;

– комунікабельні;

– відповідальні;

– орієнтовані на результат і  особистісний розвиток;

– здатні професійно і на сучасному рівні вирішувати складні завдання;

– відкриті до нових досягнень і вдосконалення

Якщо Ви готові працювати в сильній і згуртованій команді, показувати результати з першого   дня   роботи, Вас   надихають    виклики   та   складні    проекти, значить:

Київський картонно – паперовий комбінат – Ваша ідеальна робота.

Телефон (045 72)  76 156 ;  факс 520 98 60
Адреса компанії 08700 м. Обухів  Київська область вулиця Київська 130