Новина: Школа аніматорів «Make Yourself» для молодих та амбітних в м. Києві

скачанные файлы

Стань аніматором в одному з кращих дитячих таборів в Україні, Болгарії та Словаччині!

Школа аніматорів Make Yourself – це можливість створити себе заново, адже Школа аніматорів ділить твоє життя на ДО і ПІСЛЯ.

Ти завжди мріяв працювати влітку з дітьми? Ти не уявляєш своє життя без креативу і драйву? Ти активний і життєрадісний? Любиш дітей і знаходиш з ними спільну мову за кілька хвилин? Готовий провести незабутнє літо і при цьому заробити грошей? Тоді ти точно звернувся за адресою! Разом з нашої Школою Аніматорів ти зможеш реалізувати себе і відкрити в собі багато нового!

Програма

• Комунікативні методики викладання студійних занять в ігровій формі, тренінг командоутворення, основи конфліктології, практична вікова психологія, рольові ігри, ігровий практикум;
  • нормативно-правові основи діяльності в таборі, методика розробки та проведення ігор, правильний авторитет, методика проведення заходів, методика проведення рольових ігор у дитячому таборі, проблеми профорієнтації дітей, основи соціальної та вікової психології, особливості розвитку та формування тимчасового дитячого колективу, психологія спілкування , діагностичні методи при роботі з дітьми;
  • основи анімаційної діяльності, креативні методики організації заходів, мистецтво імпровізації, сценічна мова і багато іншого.

В НАШОМУ КУРСІ НАВЧАННЯ:

Світлове і вогняне шоу

Ігротехніка

Психологія та педагогіка

Театральне майстерність

Аква грим

Робота з аудиторією

Танці

Акробатика і циркове мистецтво

Випускний концерт

Моделювання куль

Сертифікат про проходження курсу