Новина: Програма стажування METRO Potentials Management

Компанія: Metro Cash and Carry Ukraine.
Нова вакансія: Програма стажування METRO Potentials Management
Сайт компанії.
Контактні дані:

Сфера діяльності компанії: Роздрібна та оптова торгівля
У МЕТРО Кеш енд Керрі, ми беремо нашу натхнення з підприємницького духу і безмежної енергії незалежних ділових людей. Із самого початку магазини МЕТРО і МАКРО Кеш енд Керрі були спрямовані на створення міцних зв’язків між місцевим персоналом і найважливішими аспектами бізнес операцій: наші 21 мільйон покупців в 25 країнах по всьому світу.

Скористайся зараз нашою програмою стажування METRO Potentials Management!
Ти здобув кваліфікацію магістра, повний енергії і прагнеш успіху? Ти орієнтований на результат і готовий до змін? У тебе є бажання і прагнення будувати майбутнє оптового бізнесу і лишити свій особистий слід? Ти не маєш бар’єрів у спілкуванні і можеш надихати оточуючих? В тебе лідерські здібності і вмієш працювати в команді? У тебе є все щоб стати майбутнім лідером?
Приєднуйся до нашої команди!

Крок до твоєї першої керівної посади!
Програма дозволить розвинути твої здібності і втілити твої амбіції за допомогою за допомогою розвиваючих заходів, в яких: як крос-функціональні проекти і міжнародні завдання.
Особистий наставник буде тренувати і направляти тебе протягом всієї програми. Якщо ти покажеш свою пристрасть і енергію, то зможеш побачити унікальні можливості для росту як майбутнього лідера і глобальній організації. Разом ми створимо персональні кар’єрні цілі.

Програма надає унікальну можливість прийняти участь у міжнародних стажуваннях протягом двох років. Основна локація програми METRO Potentials це Дюссельдорф, Німеччина; Ти можеш здобути міжнародний досвід відвідуючи різні країни де є МЕТРО в рамках програми.

Дізнайся більше про міжнародну програму менеджменту за посиланням:
https://www.metrogroup.de/en/metro-cash-and-carry/career/potentials

Знайди нас:
www.linkedin.com/company/metro-cash-and-carry
www.youtube.com/watch?v=MfahR7spnzc

Своє резюме ти можеш надіслати:
yaroslav.herasymenko@metro.ua