Вакансія: Програма розвитку лідерів інженерного напрямку – ELDP

Нова вакансія: Програма розвитку лідерів інженерного напрямку – ELDP
Сайт компанії.
Контактні дані:

Сфера діяльності компанії: Виробництво устаткування й витратних матеріалів для будівництва
Engineering Leadership Development Program – єдина в Україні ротаційна програма роботи для інженерів – вона спрямована на розвиток технічних керівників всередині компанії. За 3 роки роботи за програмою ви зможете освоїти дуже багатий набір навичок, працюючи в 4х відділах компанії, зрозумієте роботу компанії в Україні, і на глобальному рівні в Ліхтенштейні.

Ви будете навчатися за індивідуальною програмою тренінгів всередині компанії, вивчите методики управління проектами в Project Management Institute. Допомагати в вашому розвитку буде ментор з числа топ-менеджменту компанії.
Робота в кількох відділах компанії на різноманітних і складних проектах підготує вас до керівної посади по завершенню програми, і до швидкого кар’єрного розвитку в подальшому.

Програма Engineering Leadership Development Program розрахована на три роки.
•12 місяців в позиції Інженера (інженерний відділ) або на позиції Технічного Консультанта (відділ продажів). Ви освоїте основи бізнесу Hilti, профіль клієнтів компанії, їхні потреби, познайомитеся з продуктами Hilti і, дізнаєтеся, як ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати поставлені перед ними завдання.
•6 місяців в одному з відділів підтримки (фінанси, HR). Крім знань з безпосередній області вашого проекту ви отримаєте більш широке розуміння функціонування інших відділів компанії.
•6 місяців в штаб-квартирі компанії в Ліхтенштейні у відділі досліджень і розробок або технічного маркетингу. Ви познайомитеся з роботою штаб-квартири і отримаєте досвід роботи в міжнародній команді.
•12 місяців у відділах технічного або продуктового маркетингу в регіональній штаб квартирі. На останньому етапі програми ви сконцентруєтеся на розумінні стратегічного бачення бізнесу компанії, розвинете свої навички презентацій

Також крім навчання безпосередньо на робочому місці за час програми ви:
•Пройдете навчання з управління проектами і отримаєте сертифікацію в Project Management Institute (PMI). Там ви вивчите найактуальніші методики управління проектами і отримаєте міжнародний сертифікат PMI.
•Будете навчатися в нашому корпоративному університеті. Щоб допомогти вам у вашому розвитку, ви зможете пройти тренінги, щоб поліпшити і ваші технічні, і лідерські навички. Також, як тільки ви прийдете на роботу, протягом півтора місяця ви будете проходити вичерпний тренінг по продуктах компанії, а також технікам ведення переговорів.
•Зможете отримати підтримку і коучинг від вашого ментора з числа топ-менеджменту. Під час ваших регулярних зустрічей ви зможете отримати підтримку і пораду з актуальних для вас питань, а також отримати бачення бізнесу з точки зору керівників компанії і зрозуміти завдання, які стоять перед ними.

Ідеальний кандидат для участі в програмі
•Ви випускник або студент останнього курсу інженерної спеціальності, наприклад: машинобудування або електроніка, промислове і цивільне будівництво, авіаційне проектування або матеріалознавство.
•Ви добре володієте англійською мовою.
•Ви амбітні і готові до динамічної кар’єри.
•Ви впевнені в собі, вмієте досягати поставлених цілей і орієнтовані на особистісний та професійний розвиток.
•Ви вмієте працювати в команді і швидко налагоджуєте контакти з людьми.
•Ви вмієте мислити глобально і налаштовані розпочати свою кар’єру в Україні і готові до розвитку вашої кар’єри за кордоном.