Новина: Освітній проект «Кращі з Укртелекомом»

Освітній проект «Кращі з Укртелекомом» – це унікальна можливість познайомитись ближче зі сферою телекомунікацій й діяльністю Компанії, а також  отримати знання з маркетингу, проектного управління, основ фінансів, роботи в команді, ефективної презентації тощо.

Набуті знання учасники зможуть застосувати на практиці у проектних командах, що працюватимуть над бізнес-кейсами протягом всього періоду навчання.

За результатами захисту проектів та на основі індивідуального навчального рейтингу визначатимуться фіналісти освітнього проекту. Вони отримають можливість пройти стажування в «Укртелекомі» в підрозділі, що відповідає напрямку фахової освіти студента.

Відбір на проект складається з трьох етапів:

1. Розгляд анкет
  2. Skype інтерв’ю
  3. Особиста співбесіда

Участь можуть взяти студенти та випускники вищих навчальних закладів м. Києва. Навчання розпочнеться наприкінці лютого 2015.

Для участі у відборі надсилайте заповнену анкету за адресоюstudents@ukrtelecom.ua з поміткою в темі «освітній проект».

Не зволікайте, адже Краще починається сьогодні!