Новина: NetCracker запрошує пройти безкоштовні Java курси

NetCracker запрошує студентів 3-6 курсів пройти безкоштовні Java курси в нашому навчальному центрі при НТУУ «КПІ»

Дати реєстрації на вступні співбесіди: 2-9 вересня

Якщо ти мрієш про кар’єру програміста , але не знаєш, як отримати перший досвід; якщо хочеш успішно поєднувати роботу з навчанням – ця пропозиція для тебе.

У програмі курсу – Java SE, Java EE, бази даних та основи мережевих технологій з професійними викладачами, а також майстер -класи від співробітників компанії та групові навчальні проекти під керівництвом кураторів.

Якщо проявиш себе під час навчання – після курсів запросимо на роботу на умовах part – time зайнятості

( 20 + годин на тиждень) на великих іноземних проектах.

Ми плануємо взяти 60 осіб на основі відкритого конкурсу, так що все в твоїх руках!

Наші очікування:

• Ти студент технічної спеціальності і вже почав вивчати програмування в курсі університету. Терміни «абстракція», «поліморфізм», «інкапсуляці » для тебе звичні і зрозумілі.
  • Досить відповідальний і серйозний, щоб регулярно відвідувати заняття в навчальному центрі , а потім  працевлаштуватися в компанію, гармонійно поєднуючи роботу з навчанням.
  • Знаєш англійську або готовий її надалі вивчати.

Як потрапити на курси:

1. З 2 по 9 вересня 2013 зареєструйся на сайті: http://nc.kpi.ua
  2. Отримай запрошення на співбесіду, приходь в зазначений час.
  3. З тобою поспілкуються співробітники компанії: розробники, аналітики, HR.
  4. Після 20 вересня ми всім оголосимо результати.
  5. Навчання розпочнеться з жовтня , після узгодження зручного розкладу зі слухачами .

Ми будемо раді відповісти на ваші запитання поштою kievcareers@netcracker.com  і по телефону +38 044 238 87 27 ( вн. 6113 ).

FAQ

Чи можу я пройти на курси, якщо вже закінчив університет і працюю? – Так, можеш, у нас немає обмеження , але ти обов’язково повинен мати можливість відвідувати заняття в денний час. Часто заняття починаються з 14-16. Для тих, хто працює за графіком 9-18, це не підходить.

Як мені підготуватись до співбесід? – Ми будемо запитувати по основах ООП, базах даних (SQL ) та інших технічних  областях.

Скільки триває навчання в навчальному центрі? – Повний курс триває 6-7 місяців, але твоє навчання може бути коротшим. Якщо проявиш себе під час співбесід та навчання – ми запросимо тебе на роботу ще до завершення курсу.