Новина: Літнє стажування для студентів в ABBYY Україна

скачанные файлы

Впроваджувальний центр по продуктам 1С компанії ABBYY Україна запрошує студентів 3-5 курсів на проходження літнього стажування. За результатами проходження стажування можливе подальше працевлаштування в компанії після закінчення навчання.

Компанія ABBYY Україна, провідний партнер 1С в Україні, пропонує молодим спеціалістам познайомитися ближче з програмними продуктами «1С: Підприємство 8» і зробити перші кроки на шляху до вибору майбутньої професії.

Якщо ви студент старших курсів за напрямами підготовки «Кібернетика», «Програмування», «Обчислювальна техніка” або близьким, тоді:

1. Надішліть заповнену анкетув якості заявки на проходження стажування до 15 червня 2016р. на cv_1c@abbyy.ua з темою «Стажування». У листі обов’язково напишіть, чому вам цікаво займатися «1С:Підприємство 8».
  2. Всі заявки будуть розглянуті, найбільш гідні кандидати отримають запрошення в офіс ABBYY Україна для знайомства і співбесіди.
  3. За результатами співбесіди кращі кандидати зможуть пройти літнє стажування у впроваджувальному центрі ABBYY Україна.

В результаті стажування ви познайомитеся з програмними продуктами «1С:Підприємство 8» і зможете:

• Включити отриману інформацію у звіт про стажування або дипломну роботу.
  • Претендувати на оплачуване стажування у впроваджувальному центрі по продуктам 1С ABBYY Україна.
  • Вибрати майбутню спеціалізацію в області програмування в середовищі 1С і надалі розвивати отримані знання.
  • Просто познайомитися з новими людьми зі «світу 1С» і з користю провести час!

Дата прийому заявок: до 15 червня 2016р.

Початок стажування: 4 липня 2016р.

Місце проведення: ст.м. «Петрівка», пр. Московський, 13в, офіс ABBYY Україна

Звіт про зимову практику для студентів в ABBYY Україна 2015 р.

Чекаємо від вас листів і до зустрічі в ABBYY Україна!