Новина: Крок в майбутнє разом з Ericsson

Компанія Ericsson, світовий лідер у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, запускає в Україні програму Young Professionals для випускників технічних вузів, що навчаються за профільними спеціальностями, а також молодих фахівців. Цього року програма розрахована на 5 осіб.

Коли?

Прийом заявок для участі в програмі Young Professionals почнеться 24 березня 2014. Відбір кандидатів буде проводитись у київському офісі компанії Ericsson з 22 квітня, переможці будуть визначені після 18 травня 2014.

Чим займатися?

Працювати і вчитися разом з провідними фахівцями міжнародної компанії Ericsson. Цього року молодим і талановитим спеціалістам свої двері відкриє Ericsson Україна. Кожен стажер буде залучений до вирішення щоденних завдань та участі в реальних проектах компанії.

Умови роботи

Стажери будуть прийняті на роботу з виплатою гідної заробітної плати та компенсаційним пакетом.

Хто може стати стажером?

До участі в програмі Young Professionals запрошуються випускники, які бажають отримати перше постійне місце роботи в міжнародній ІКТ компанії, а також молоді фахівці з досвідом роботи до 3 років. Необхідні умови – відмінна академічна успішність і добре знання англійської мови. Досвід роботи не є обов’язковим критерієм відбору. Не менше 50% місць буде виділено дівчатам-учасницям програми.

Як буде відбуватись відбір учасників?

Відбір кандидатів буде відбуватись на конкурсній основі у декілька етапів, включаючи тестування і співбесіду.

Як подати заявку?

Для участі в програмі Ericsson Young Professionals необхідно подати резюме на корпоративному кар’єрному порталі Ericsson до 21 квітня 2014 включно.