Новина: Компанія Nestlé шукає молодого, енергійного студента 3-6 курсу для проходження весняної практики 2017 у відділ логістики

нестле

Компанія Nestlé  шукає молодого, енергійного студента 3-6 курсу для проходження весняної практики 2017 у відділ логістики, готового якнайшвидше приєднатися до нашої дружньої команди професіоналів.

Практика триватиме 4 місяці, з  лютого до кінця травня 2017 року.

Робочий день складатиме 4,5 години, на вибір: з 9-00 до 13-30 або з 13-30 до 18-00.

Якщо ти:

• студент відповідного напрямку підготовки («Фінанси», «Фінанси та кредит», «Фінансовий менеджмент», «Фінанси та банківська справа»);
  • володієш англійською мовою на рівні не нижче upper intermediate;
  • впевнений користувач пакету MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • маєш високі аналітичні здібності;
  • здатний швидко навчатися;
  • ініціативний;
  • прагнеш долучитися до найбільшої компанії світу у сфері виробництва продуктів харчування, здобути перший практичний досвід роботи за спеціальністю, отримати можливість розвинути свої лідерські якості, тоді надсилай своє резюме англійською мовою на адресуYanina.Sotnik@UA.nestle.com.

Будемо раді бачити тебе в нашій команді професіоналів!