Новина: Компанія “Небесна криниця” оголошує конкурс серед студентів на кращий проект

Компанія “Небесна криниця” оголошує конкурс серед студентів на кращий проект NK Student Project.

Умови конкурсу:

• До участі в конкурсі запрошуються студенти 4-5- х курсів всіх спеціальностей.
  • Для участі в проекті студенти повинні сформувати команду із 5 чоловік, обрати капітана команди та зареєструватись в конкурсі.
  • Команді необхідно підготувати та надіслати проект в форматі Power Point на одну із зазначених темі презентувати його вфіналі конкурсній комісії.
  • Обов’язкова участь кожного члена в розробці та презентації проекту.
  • Проект не повинен дублювати проекти реалізовані компанією «Небесна Криниця».

Реєстрація на участь у конкурсі триває до 17:00 13 жовтня 2014 року.

Конкурсні роботи приймаються до 5 листопада 2014.

З 10 по 14 листопада – відбудеться презентація та захист проектів

Роботи будуть оцінені спеціалістами відділів підбору персоналу та маркетингу компанії «Небесна Криниця». Критерії оцінки: оригінальність підходу, показники ефективності та кількість і якість аудиторії. За результатами оцінки журі визначить переможців.

• 3 кращi команди отримають сертифікати на тренінги особистісного розвитку.
  • 6 кращих команд будуть нагородженні сертифікатами на навчання в Школі Етикету Наталі Адаменко.
  • Найздібніші отримають запрошення на стажування з подальшим працевлаштуванням в компанії «Небесна Криниця».

Скачати форму для реєстрації NKStudentProject

Призи:

– Сертифікати на тренінги особистісного росту;

– Сертифікати на навчання в Школі Етикету Наталі Адаменко;

– Стажування з подальшим працевлаштуванням в компаніі “Небесна криниця”.

Додаткова інформація:
Ольга Янковська /098 836 43 24 /e-mail: nks@krinitsa.com.ua