Вакансія: Інженер з технічної підтримки

Назва компанії / організації:

ПрАТ Датагруп

Адреса:

Київ, вул. Смоленська, 31/33

Контактний телефон:

067-219-95-13

HR@datagroup.ua

Веб-сайт:

Сфера діяльності компанії:

Телекомунікації

Вакансія:

Інженер з технічної підтримки

Компанія Датагруп є лідером на ринку телекомунікаційних послуг для бізнесу і надає послуги передачі даних, доступу в Інтернет, телефонії, віртуальної АТС, дата-центру і хмарних рішень.
Компанія шукає активних і цілеспрямованих інженерів з технічної підтримки, зацікавлених в кар’єрі в сфері розвитку телеком індустрії.
Кваліфікація:
• Розуміння основних принципів роботи Інтернет і телефонії (більш глибоке розуміння і технічний досвід будуть перевагою).
• Впевнений користувач ПК.
• Перевагою буде досвід роботи в підключенні Internet та ТВ.
• Готові розглядати студентів ВНЗ останніх курсів (!)

З ким Ви будете працювати:
• Ви будете взаємодіяти з існуючими клієнтами колегами з департаменту ТЗ, технічним департаментом і абонентами.
• Ви отримаєте підтримку і менторство від старших колег і керівника департаменту.

Що ви будете робити:
• Ви будете спілкуватися з клієнтами, проводити профілактичні та ремонтні роботи по усуненню аварій, підключення послуги інтернету і телебачення абонентам.
• Також ви здобудете практичні навички з підключення абонентів до мережі Internet та кабельного телебачення.
Ми пропонуємо:
• Цікаві завдання і можливість рости в сфері розвитку телеком індустрії.
• Працевлаштування згідно КЗпП, соціальні гарантії в 100% обсязі згідно законодавства України.
• Офіційна зарплата.
• Навчання сучасним методикам підключення абонентів.
Чекаємо Ваші резюме і короткий супровідний лист на адресу: hr@datagroup.ua
Ознайомитися з усіма відкритими вакансіями нашої компанії Ви можете на сайті: www.datagroup.ua
Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії!