Вакансія: Глобальна програма розвитку майбутніх лідерів – OUTPERFORMER

Нова вакансія: Глобальна програма розвитку майбутніх лідерів – OUTPERFORMER
Сайт компанії.
Контактні дані:

Сфера діяльності компанії: Виробництво устаткування й витратних матеріалів для будівництва
Hilti Outperformer – це глобальна програма розвитку випускників, яка не має аналогів в світі. За два роки ми підготуємо вас до кар’єри лідера міжнародного рівня!
З першого дня ви будете в самому центрі нашої бізнес-моделі, сфокусованої на клієнтах.
Що вас чекає вже з першого дня?
•Ви будете працювати над реальними завданнями і проектами з високим рівнем відповідальності і cамостоятійністю в прийнятті рішень;
•На вас чекає великий обсяг роботи в динамічному і конкурентному бізнесі Hilti, але ви завжди зможете розраховувати на допомогу з боку колег і наставника;
•Ми допоможемо набути необхідного досвіду під час роботи над міжнародними управлінськими і соціальними проектами;
•Ви також отримаєте всю необхідну підтримку для навчання, розвитку та просування вашої власної кар’єри;
•Крім безцінного досвіду і нових друзів ви також отримаєте освіту в одній з провідних бізнес-шкіл – школи IMD в Лозанні (Швейцарія).

Програма Hilti Outperformer розрахована на два роки
З самого початку ви будете працювати з колегами зі всього світу, спілкуватися з керівниками вищої ланки і отримаєте активну підтримку від вашого наставника. У складі високоефективної команди ви будете зустрічатися з членами ради директорів і приймати участь в міжнародних саммітах.
Ви зможете спробувати себе в різних ролях, навчитеся ефективно працювати з найвимогливішими клієнтами і приймете участь в значущих для бізнесу проектах. Ви також пройдете курс навчання в бізнес-школі IMD в Швейцарії і приймете участь в соціальному проекті, створеному для підвищення якості життя.

Програма складається з 4 етапів
•12 місяців на посаді технічного консультанта в країні, де була подана заявка на участь в програмі. Ви отримаєте практичний досвід і повне уявлення про основи нашого бізнесу – наших клієнтів, продукцію, послуги і програмне забезпечення.
•3 місяці роботи над оперативним проектом в регіональній штаб-квартирі компанії. Ви будете працювати в складі команди проекту на позиції, не пов’язаної з продажами. Це може бути робота в відділі логістики, HR, фінансів, маркетингу або в інженерному відділі.
•6 місяців роботи над стратегічним проектом в штаб-квартирі компанії. Це може бути робота в відділі логістики, HR, фінансів, маркетингу або інженерному відділі, але вже на стратегічному рівні.
•3 місяці роботи над стратегічним проектом за межами регіону. Це дозволить вам перейти на міжнародний рівень, побачити різні культури і особливості ринків. Якщо ви прийшли в компанію з країни з розвиненим ринком, ви будете працювати на ринку, що розвивається, і навпаки.

Ідеальний кандидат для участі в програмі:
•Ви випускник або студент останнього курсу магістратури.
•Ваша спеціальність – управління бізнесом, маркетинг, фінанси або інженерна справа, ми також готові розглянути випускників напрямків економіка, політика чи міжнародні відносини, якщо ви орієнтовані на розвиток в нашому бізнесі.
•Ви амбітні і готові зробити кар’єру топ-менеджера.
•Ви тільки починаєте свою кар’єру або у вас вже є невеликий досвід в професійному середовищі (до трьох років) – це може бути стажування, виробнича практика або робота.
•У вас є досвід навчання або роботи за кордоном від 3-х місяців.
•Ви володієте кількома мовами: вільно володієте англійською та ще на одну-дві мови.
•Ви впевнені в собі, вмієте досягати поставлених цілей і орієнтовані на особистісний та професійний розвиток.
•Ви вмієте працювати в команді і швидко налагоджуєте контакти з людьми.
•Ви вмієте мислити глобально і позитивно ставитеся до міжкультурної взаємодії і відряджень в рамках інших країн