Новина: EVO MeetUp “Хочу свій інтернет-магазин” 13 грудня о 16:00

Ви колись купували в інтернеті? Ну звичайно! А спадало вам на думку відкрити свій інтернет-магазин і керувати власним бізнесом?! Ідея здається привабливою, але досить ризикованою?

Тоді приходьте на EVO MeetUp “Хочу свій інтернет-магазин” 13 грудня о 16:00. Ми розповімо, з чого почати створення власного онлайн-бізнесу, якщо готові до підприємництва. А також, які є варіанти пізнати нюанси електронної комерції без інвестицій, а навпаки, з заробітком грошей і досвіду. Це дозволить прийняти зважене рішення, чи ставати бізнесменом і в якій ніші.

На лекції ви дізнаєтесь:

– Що продавати та чи продавати? Які перспективи в різних тематиках.

– Де брати товар, якщо ви не виробник.

– Де продавати?

– Фактори, які критично впливають на успішність бізнесу в інтернеті.

– Розрахунок повернення інвестицій.

 

Окремий блок зустрічі ми присвятимо тому, як можна підготуватися до запуску власного інтернет-магазину без ризиків, якщо почати з позиції інтернет-маркетолога, спеціаліста з розвитку бізнесу клієнтів в EVO.

EVO — лідер ринку електронної комерції в Україні. Наші фахівці точно знають, як зробити онлайн-бізнес успішним, готові допомагати і розвивати його на належному рівні, а головне — готові навчити цьому вас.

Спікер:

Олена Кондратенко — керівник відділу навчання EVO.

Вас чекає спілкування з топ-фахівцями ринку e-commerce, обговорення в колі однодумців і приємна екскурсія по компанії Evo.

Зустрічаємося 13 грудня в 16:00 у чудовому офісі Evo

Адреса: Харківське шосе 201/203

Реєстрація: https://goo.gl/G4ypc7

Івент безкоштовний, реєстрація обов’язкова!