Новина: Ericsson оголосив про конкурс для студентів Ericsson Innovation Awards 2015: «Майбутнє освіти»

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт шостого щорічного конкурсу інновацій Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2015 році – «Майбутнє освіти», пріоритетної сфери у розвитку технологій, що з’єднують суспільство;

В конкурсі можуть брати участь команди з 2-4 студентів. Організатори рекомендують об’єднуватись в одній команді студентам технологічних спеціальностей зі студентами бізнес-факультетів.

Команда-переможець отримає приз у 25 тисяч євро; за друге місце учасники отримають 10 тисяч євро, за третє – 5 тисяч євро. Всі півфіналісти та фіналісти зможуть пройти співбесіду на отримання позиції практиканта або постійне місце роботи в Ericsson.

Павло Смоловик, директор по роботі з персоналом Ericsson в Україні, так прокоментував проведення конкурсу: «Завдяки розвитку технологій – швидкісного інтернету, «хмари», «великих даних» – у багатьох студентів сьогодні з’явилась унікальна можливість знаходити інноваційний підхід до вирішення рутинних завдань. Ми хочемо, щоб молоді люди ставили собі амбітні цілі і об’єднувалися для їх досягнення. Впевнений, що в рамках конкурсу ми отримаємо багато хороших ідей, які стосуються майбутнього освіти, від талановитих українських студентів».

Ericsson готові інвестувати у талановитих і мотивованих студентів, а також зацікавлені у розвитку освіти майбутнього. На думку компанії, участь в цьому конкурсі дасть можливість студентам стати головною рушійною силою фундаментальних змін в суспільстві.

Для участі в конкурсі необхідно надати до 3 грудня 2014 року:

• Короткий відеоролик з описом розв’язуваної проблеми і суттю інновації або винаходу;
  • Документ, що описує інновацію та принцип її роботи;
  • Опис бізнес-проекту (приблизна вартість виробництва рішення та його потенційні споживачі);
  • Опис команди та мотиваційні виступи учасників.

Всі права на подані в рамках конкурсу винаходи, залишаться у їх власників. Компанія лише залишає за собою право тестувати проект і демонструвати його широкій публіці.

Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті www.ericsson.com/innovationawards

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Про Ericsson Innovation Awards (EIA): www.ericsson.com/innovationawards

Сторінка EIA на Facebook: http://www.facebook.com/Ericsson.Innovation.Awards
Сторінка EricssonLabs на Twitter: https://twitter.com/EricssonLabs
Детальніше про технології, що з’єднують суспільство: http://www.ericsson.com/thinkingahead/networked_society/learning_education

Ericsson – світовий лідер в області комунікаційних технологій і послуг зв’язку. Компанія розробляє і просуває технології, що з’єднують суспільство. Довгострокові відносини Ericsson з найбільшими телекомунікаційними операторами світу дозволяють людям, компаніям та організаціям в повній мірі розкрити свій потенціал і дають впевненість у майбутньому.

Наші послуги, програмне забезпечення та інфраструктура для мобільного зв’язку, широкосмугового доступу та хмарних рішень допомагають компаніям з телекомунікаційної індустрії та інших галузей підвищити ефективність бізнесу, поліпшити якість користувальницького досвіду та відкривають нові можливості

Компанія поєднує глобальний масштаб свого бізнесу з технологічним лідерством. Ericsson працює у 180 країнах світу, штат співробітників налічує більше 110 000 чоловік. Мережі, операторам яких Ericsson надає технічну підтримку, обслуговують понад 2,5 млрд абонентів. Понад 40% мобільного трафіку в світі передається по мережах Ericsson. Інвестиції в наукові дослідження та розробки забезпечують компанії лідируючі позиції на ринку і дають можливість пропонувати клієнтам тільки найкращі та передові рішення.

Компанія заснована у 1876 році, штаб квартира розташовується в Стокгольмі, Швеція. У 2013 році продажі компанії склали USD 34,9 млрд (SEK 227,8 млрд). Акції Ericsson котируються на біржі NASDAQ OMX в Стокгольмі та біржі NASDAQ у Нью-Йорку.

www.ericsson.ua

www.twitter.com/ericsson_ua

www.facebook.com/ericsson.ua

www.instagram.com/ericsson_ru