Новина: Ексклюзивний семінар «Основи проектного управління» від світового лідера з надання професійних послуг – фірми PwC

Дата:­ 10 червня 2014 года

Час проведення: 16:00 – 18:00. Реєстрація починається о 15:45
Місце проведення: офіс PwC, Київ, вул. Жилянська, 75, Бізнес-центр «Євразія», 10 поверх
Участь безкоштовна

Одним з найбільш прогресивних підходів до ведення бізнесу на сьогоднішній день є управління проектами. Практика показує, що послідовне застосування сучасних методик проектного управління дозволяє заощадити до 20% коштів, що виділяються на реалізацію проекту – що є надзвичайно важливим в умовах кризи.

PwC Україна запрошує студентів економічних спеціальностей взяти участь у інтерактивному семінарі «Основи проектного управління», на якому практикуючі спеціалісти з проектного менеджменту допоможуть систематизувати наявні знання в галузі управління проектами, ознайомитись із стандартною термінологією, прийнятою в усьому світі серед професійних керівників проектів та дізнатися про сучасні методики ефективного управління проектом.

Цілі семінару:

  • Представити слухачам управління проектами як самостійну галузь знань
  • Визначити основні поняття методології управління проектами
  • Пояснити ключові відмінності проекту та інших форм організаційної діяльності
  • Ознайомити з основними процесами управління проектами згідно з рекомендаціями стандарту PMI PMBOK®
  • Надати слухачам мінімальний набір інструментів і методик ефективного управління проектами
  • Зацікавити учасників у застосуванні методів управління проектами у повсякденному житті

Як подати заявку на участь?

  • Натисни «Мені подобається» на Facebook сторінці PwC Ukraine
  • Натисни «Поділитись» під постером з правилами
  • Залиши назву свого навчального закладу у коментарях
  • Вітаємо! Твою заявку до участі у майстер-класі прийнято. Чекай на результати жеребкування!

Учасників майстер-класу ми оберемо шляхом жеребкування. Участь у жеребкуванні будуть приймати всі, хто подасть заявку до 5 червня включно. Результати жеребкування будуть опубліковані 6 червня на нашій Facebook сторінці.

Про PwC

PwC Україна допомагає організаціям і приватним особам досягати поставлених цілей.  PwC в Україні є учасницею міжнародної мережі фірм PwC.  Мережа PwC працює в 157 країнах, де більш ніж 180 000 фахівців надають аудиторські, податкові та консалтингові послуги найвищої якості. Ви можете висловити свої побажання та отримати більш детальну інформацію про діяльність фірм мережі PwC на сайті www.pwc.com/ua.

PwC здійснює свою діяльність на ринку України з 1993 року та є однією з найбільших організацій, що надають професійні послуги. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Донецьку, Львові та Дніпропетровську, що пропонують повний спектр послуг. Наші вітчизняні та закордонні фахівці володіють необхідними експертними знаннями і досвідом роботи у міжнародній мережі PwC для забезпечення високої якості обслуговування клієнтів.