Вакансія: До уваги студентів які прагнуть розпочати свою кар’єру у сучасній IT-компанії!

Хто ми

EVO — продуктова українська IT-компанія. Сім’я онлайн-маркетплейсів, де сотні тисяч підприємців продають свої товари та надають послуги мільйонам користувачів. Сьогодні в рамках EVO успішно розвиваються такі проекти: Prom.ua, Bigl.ua, Kabanchik.ua, Zakupki.prom.ua, Crafta.ua, Vchasno.com.ua, Shafa.ua.

Які вакансії ми пропонуємо

Менеджер із продажів (Prom.ua)

Спеціаліст із супроводу клієнтів (Zakupki,prom.ua., Kabanchik.ua)

Асистент маркетолога/аккаунт-менеджера (Prom.ua)

Хто наш кандидат

– випускник або студент заочного відділення з досвідом роботи в сфері продажів від 1 року (телефонні, особисті, в магазинах);
– зі знанням етапів продажів;
– з досконалим володінням українською та російською мовами;
– готовий працювати в офісі біля м. Бориспільська.

Більше деталей за посиланням вакансії компнії EVO
Якщо ти ще не маєш досвіду роботи та хочеш працювати з клієнтами, надсилай резюме на cv@evo.company. У нас завжди знайдуться вакансії для комунікабельних та активних людей, що готові навчатися новому та працювати над собою.