Новина: AGAMA communications відкриває програму стажування!

Лідер ефективності за результатами Effie Awards Ukraine 2014 –  холдинг AGAMA communications  – оголошує полювання на талановитих та ініціативних студентів! https://www.facebook.com/AGAMAcommunications

Ми відкриваємо програму підготовки молодих фахівців у сфері маркетингу, реклами та зв’язків з громадськістю.

Ми зацікавлені інвестувати наші знання та досвід у  молодих фахівців для ефективного розвитку галузі в Україні.

У нас ви зможетерозкрити свій потенціал, придбати затребувані на ринку компетенції, отримати унікальний досвід роботи над проектами, адаптуватися до професійного середовища

Найуспішнішим участникам проекту AGAMA communications зробить пропозицію приєднатися до команди на постійній основі.

Хто нам потрібен:

• Випускники вузів і студенти IV – VI курсів, які знають англійську мову на рівні Intermediate/Upper-Intermediate
  • Відповідальні люди з відмінними комунікативними навичками і бажанням  навчатися

Вітається:

Ерудованість і нестандартне мислення, вміння працювати в команді

Програма:

• Стажування  в різних відділах агентств холдингу
  • Базові знання в рекламно-маркетинговій сфері
  • Знайомство з основами створення рекламних продуктів
  • Безпосередня участь у  тренінгах, націлених на професійний та особистий розвиток
  • Навчання мистецтву презентації та продажу услуг
  • Вивчення українського ринку реклами
  • Знайомство з корпоративною культурою компанії

Напрямки практики:

• Creative (design and copywriting)
  • Digital
  • Programming
  • Marketing Services
  • Trade Marketing
  • Event- management
  • Public Relations
  • Media planning and Research
  • Outdoor Advertising
  • Social Media Marketing
  • Digital Publishing
  • Production
  • Client Service management
  • HR

Тривалість програми: 3 місяці, з перспективою працевлаштування

Місце проведення:  м. Київ, вул. Жилянська, 31

Зайнятість:  Повна /часткова

Як до нас потрапити:

Заповніть коротку анкету за посиланням: http://goo.gl/forms/eNr1f8oxln

і відправте своє резюме на електронну адресу: mmarinova@agama-communications.com

Ми зв’яжемося з Вами і запросимо на співбесіду.

Приймаються заявки: з 15 грудня 2014

Початок практики: з 1 лютого 2015 г., програма працює протягом усього року

Бажаємо Вам удачі та будемо раді бачити Вас в якості учасника нашої програми стажування!

В очікуванні талантів,

AGAMA сommunications

AGAMA Communications – українська комунікаційна група, визнаний лідер ринку в ефективності використання комунікацій для забезпечення зростання бізнесу Клієнтів.

До складу AGAMA Communications входить 12 агентств з лідируючою експертизою у всіх сферах комунікацій: креативні сервіси (Publicis Visage, Provid, Scholz&Friends), медіа-сервіси (Media Direction), діджитал сервіси (Mediacom, Liquid7, Ebola, NII), маркетингові сервіси (Talan Communication, CleverForce, TalanEvents), PR (Pleon Talan).

Пріоритетом Групи є реалізація інтегрованих комунікаційних проектів з високоефективною і вимірною бізнес результативністю.